14 серп. 2018

Огляд готовності закладу до роботи в 2018/2019 навчальному році.

14.08.2018 року комісією з огляду готовності навчальних кабінетів та будівель закладів освіти Київського району до роботи в 2018/2019 навчальному році перевірено готовність до початку навчального року.
8 серп. 2018

Тривають літні канікули!

Як завжди, кожен проводить їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів - все це чекає на школярів влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок! Але також закликаємо завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.
1 серп. 2018

Готуємося до нового навчального року!

Продовжується ремонт покрівлі, кабінету 26.
25 лип. 2018

Поповнення бібліотечного фонду!

Школа отримала від Управління освіти адміністрації Київського району «Українсько-російський та російсько-український словник» /Бобкова О.С., Богомолова Н.І. (20 примірників), а також підручники для 4-х класів.
18 лип. 2018

Набори Лего для першокласників Нової української школи отримані !

Всесвітньовідома платформа Lego Foundation уже багато років поспіль успішно використовує набори Legо, починаючи із дошкільної освіти і до середньої школи включно. Тобто діти з трьох до шістнадцяти років навчаються граючись, закладається основа думати, планувати, аналізувати, передбачати. Для майбутніх першокласників 16.07.2018 школа отримала набори Лего.
11 лип. 2018

Школа готується но нового навчального року!

10.07.2018 В актовій залі школи підлогу покрили лаком та пофарбували сцену. Триває ремонт в кабінетах №9, №8
10 лип. 2018

Правила поводження з ВНП

До уваги учнів!Правила поводження з ВНП!

Школа готується но нового навчального року!

Школа готується но нового навчального року! До нового навчального року в закладі освіти проводяться ремонтні роботи. Ремонтні роботи у каб. 9

Школа готується но нового навчального року!

До нового навчального року в закладі освіти проводяться ремонтні роботи. Ремонт каб. 8

Школа готується но нового навчального року!

До нового навчального року в закладі освіти проводяться ремонтні роботи. Ремонтні роботи у каб. 7