14 груд. 2018

Відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців та учасників районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

14 грудня 2018 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №158 відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців та учасників районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». У церемонії взяли участь голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, народний депутат України Грановський Олександр Михайлович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Мартинова Надія Василівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники закладів освіти району, учителі, батьки. Зі словами привітання та побажання щастя, натхнення, нових педагогічних знахідок до учасників конкурсу звернувся народний депутат України Грановський Олександр Михайлович. Переможці та призери районного туру конкурсу отримали грамоти Управління освіти та подарунки, учасники - дипломи Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Під час заходу відбулись презентації відеороліків про переможців конкурсу, в яких учні творчо представили своїх улюблених учителів. Урочисту церемонію прикрасили виступи творчих колективів учнів та вчителів закладів освіти району.
11 груд. 2018

Підготовка до ЗНО

11 грудня у 11-А класі відбувся урок з підготовки до ЗНО!
7 груд. 2018

Конкурс строю та пісні!

06.12.2018 р. до Дня Збройних Сил України проведено конкурс строю та пісні для учнів 8-11 класів!
5 груд. 2018

Свято для першокласників!

05.12 у школі відбулось свято для перщокласників "100 днів у школі"
3 груд. 2018

Урочиста лінійка!

03.12.2018 р. відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню Збройних Сил України. Були присутні гості Федоряка Олександр Дмитрович-отаман реєстрового козацтва, Інга Юліївна Сілко-Тавровська-мати загиблого випускника школи Сілко Артура Олеговича, Лустенко Світлана Іванівна-головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Інга Юліївна подарувала для шкільного музею «Бойової та Трудової Слави» особисті речі воїна: фотоапарат, годинник, мобільний телефон, навчальні зошити та військову форму десантника аєромобільної бригади. Всі речі поповнять експозицію «Збережемо мир в Україні»
30 лист. 2018

Парти для першокласників!

Школа отримала одномісні парті для першокласників у кількості 91 штука та столи учительські у кількості 3 штуки. Столи та парти вже зібрані.
30 лист. 2018

Загальношкільні батьківські збори!

30.11.2018 р. у школі відбулись загальношкільні батьківські збори! На зборах була присутня Лустенко Світлана Іванівна-головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. На зборах виступили:1. Медична сестра, яка ознайомила з питаннями розповсюдження грипу, інфекційних хвороб та про надання медичних довідок про групу на урок фізичної культури.2.Психолог, яка розглянула питання «Конфлікти в підлітковому середовищі і конструктивні способи їх вирішення».3.Голова батьківського комітету, яка розповіла про роботу батьківського комітету у І семестрі 2018/2019 навчального року.
24 лист. 2018

День пам'яті жертв голодоморів.

Сьогодні, 24 листопада, в Україні проводиться громадська акція «Запали свічку». О 16:00 пам’ять жертв Голодомору-геноциду українського народу вшанують хвилиною мовчання.
23 лист. 2018

24 листопада:День пам’яті жертв голодоморів.

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. 23 листопада до Дня пам’яті жертв голодомору у школі проведено виховний захід для учнів 5-9 класів.
21 лист. 2018

День Гідності і Свободи!

У школі проведені виховні заходи до Дня Гідності і Свободи!