IV форум міської Асоціації шкільних Євроклубів м.Харкова

22 лист. 2013

22.11.13р. учні школи брали активну участь у IV форумі міської Асоціації шкільних Євроклубів м.Харкова, присвяченому Року Європейських цінностей . У програмі розглянуті питання розбудови сучасної  школи на засадах демократичного врядування, розвитку партнерства , участі школярів у проектах.

Учні школи беруть активну участь у заняттях, що проходять на базі Харківського національного університету міського господарства в рамках роботи школи розвитку «Мер міста» для лідерів учнівських само врядувань.Цікавою була лекція «Економіка міста», яку  проводив доктор економічних наук, професор Клочко Валерій Михайлович.