Відкриття II (районного) етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

30 січ. 2015
У Київському районі проведено урочисте відкриття II (районного) етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

У відкритті районного етапу малих Олімпійських ігор взяли участь команди-переможці шкільного етапу, чемпіони міжнародних та Всеукраїнських змагань, учителі фізичної культури – майстри спорту, керівники загальноосвітніх навчальних закладів району.

<h5 times="" new="" roman',="" sans-serif;"=""> Учасників свята привітав Івлєв Володимир Вікторович - заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з гуманітарних та соціальних питань. Зелінський Юрій Іванович, головний спеціаліст Департаменту освіти Харківської міської ради, привiтав учасникiв свята вiд iменi директора Департаменту освiти Харківської міської ради Деменко Ольги Iванiвни.