11 вер. 2015
З 7 вересня у школі проходив Олімпійський тиждень. Учні 3-7 класів брали участь у спортивних змаганнях, а для школярів 1-2, 8-11 класів було проведено Олімпійський урок, під час якого діти дізналися багато цікавого про історію розвитку всіх видів спорту та самих Олімпійських ігор. У спортивних естафетах взяло участь 130 учнів, а в Олімпійських уроках - 332 учня.

З 7 вересня у школі проходив Олімпійський тиждень. Учні 3-7 класів брали участь у спортивних змаганнях, а для школярів 1-2, 8-11 класів було проведено Олімпійський урок, під час якого діти дізналися багато цікавого про історію розвитку всіх видів спорту та самих Олімпійських ігор.  У спортивних естафетах взяло участь 130 учнів, а  в Олімпійських уроках - 332 учня.