19 вер. 2015
За ініціативою Харківського міського голови Г. А. Кернеса проведено прибирання території нашого улюбленого міста. Педагоги, батьки, учні з радістю підтримали пропозицію. Педагоги і батьки вирішили навести порядок і відремонтувати дитячий майданчик. Разом на суботнику з педагогами працював депутат Харківської міської Ради Баронін Борис Іванович. Молоді матусі люблять відпочивати і гуляти з малечею на дитячому майданчику, який засяяв новими барвами. Ми вдячні за можливість приєднатися до акції.