Шановні педагоги, працівники та ветерани освітньої ниви! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

2 жовт. 2015

Шановні педагоги, працівники та ветерани освітньої ниви!
Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!
Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну щоденну працю, за великий талант та покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.
Ви завжди знаходитесь у центрі суспільного життя, є хранителями знань, культури та вищих духовних цінностей. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і приємністю. Цими чудовими рисами Ви щедро ділитесь із учнями. Вам довіряють, Вас люблять, Вас шанують. Адже Ви здійснюєте зв’язок часів та поколінь.
Від усієї душі зичу Вам, шановні працівники та ветерани освіти, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, натхнення, невичерпних творчих сил, довгої і вдячної людської пам’яті, талановитих і небайдужих учнів та вихованців!
Нехай цей святковий день принесе Вам тільки позитивні емоції, теплі привітання та побажання від ваших учнів. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а супутником усіх Ваших починань стане успіх! Нехай Ваша самовіддана праця сприяє зміцненню і розквіту нашої незалежної держави!