Вітаємо переможців міського та обласного етапів баскетболу 3х3 "Шкільна Баскетбольна ліга"

27 квіт. 2017

18 квітня 2017 року на базі Харківського вищого професійного училища № 6 відбулись змагання міського та обласного етапів баскетболу 3х3 "Шкільна Баскетбольна ліга".

Вітаємо:

- збірну команду юнаків 7-8-х класів Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІ місце у міських змаганнях;

- збірну команду дівчат 9-11-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла І місце у міських та обласних змаганнях.

Бажаємо успіхів, здоров'я та наснаги!