03.05.2017 до Дня пам'яті та примирення у 6 -А класі був проведений Урок мужності, на який запросили ветерана Другої світової війни Іоніна Григорія Кузьмича.

4 трав. 2017

03.05.2017 до Дня пам'яті та примирення у 6 -А класі був проведений Урок мужності, на який запросили ветерана Другої світової війни Іоніна Григорія Кузьмича. Він розповів про фронтову молодість, звільнення України від фашизм, відповів на питання школярів про події найстрашнішої війни. У знак вдячності шестикласники підготували ветерану подарунки та урочисто їх вручили.