Фестиваль японської культури «Пори року у Японії»

17 лист. 2017
17 листопада 2017 року під патронатом голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради, Казанжиєвої Неллі Василівни у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області відбувся фестиваль японської культури «Пори року у Японії».

На святі були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, представники Регіонального центру японської культури Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди та керівники закладів освіти, учні, учителі та батьки учнів.

Фестиваль проходив у два тури. 36 художніх номерів були представлені на відбіркових турах фестивалю, усі вони були яскравими, цікавими, різноманітними. Членам журі було представлено хореографічні композиції на японську тематику, вірші знаменитих японських поетів і авторські вірші учнів та вчителів району про Японію, пісні японських композиторів і поетів, японська молодіжна мода, бойове мистецтво айкідо, пісочна анімація, японський театр, циркові номери. 12 учасників стали фіналістами фестивалю і продемонстрували усім присутнім свої захоплення япоською культурою: виконання пісень на японській мові, створення і презентація костюмів персонажів японських мультфільмів, створення тематичної анімації, вміння танцювати, декламувати вірші. Фестиваль став справжнім святом!

Зі словами привітання до учасників фестивалю звернувся заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, побажав натхнення і подальших творчих успіхів.