Загальношкільні збори!

30 лист. 2017
29.11.2017 р. відбулись загальні батьківські збори для батьків 1-5 класів. Розглянуто питання: 1.Організація освітнього процесу. 2.Батьківський університет. Питання відповідальність батьків за виховання дітей. 3. Про організацію охорони ЗЗСО з 01.01.2018 р. 4. Про дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Організація роботи прибиральниць з 01.01.2018 р. 5. Організація харчування, пільгового харчування. 6. Організація медичного обслуговування. Профілактика ГКІ, кіру, ГРЗ. 7. Організація новорічних свят. 8. Фінансовий звіт батьківського комітету про використання позабюджетних коштів за період вересень-листопад 2017 р. На зборах були присутні 180 батьків. На зборах була присутня Лустенко Світлана Іванівна, головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Світлана Іванівна поспілкувалась із батьками з питань освітнього процесу. Батьками взята інформація до уваги.

29.11.2017 р. відбулись загальні батьківські збори для батьків 1-5 класів.

Розглянуто питання:

1.Організація освітнього процесу.

2.Батьківський університет. Питання: Відповідальність батьків за виховання дітей.

3. Про організацію охорони ЗЗСО з 01.01.2018 р.

5. Організація харчування, пільгового харчування.

6. Організація медичного обслуговування. Профілактика ГКІ, кіру, ГРЗ.

7. Організація новорічних свят.

На зборах були присутні 180 батьків.

На зборах була присутня  Лустенко Світлана Іванівна,
головний спеціаліст Управління освіти адміністрації
Київського району Харківської міської ради.

Світлана Іванівна поспілкувалась з батьками із питань освітнього процесу.

Батьками взята інформація до уваги.