На тиждень англійської мови припадає головне свято закоханих - День св. Валентина.

14 лют. 2018
Під час уроків 14 лютого вчителями англійської мови було організовано конкурсно-пізнавальні заходи для учнів. Проведено конкурси: «Валентинів день», «Привітання», «Наші таланти», «Художній», «Дівчина моєї мрії», «Аукціон ніжних слів». Діти розказували вірші, співали пісні, готували валентинки. Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Безліч посмішок та позитивних емоцій подарував усім цей день.

Під час уроків 14 лютого вчителями англійської мови було організовано конкурсно-пізнавальні заходидля учнів. Проведено конкурси:   «Валентинів день», «Привітання», «Наші таланти», «Художній», «Дівчина моєї мрії», «Аукціон ніжних слів». Діти розказували вірші, співали пісні, готували валентинки.
         Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.
         Безліч посмішок та позитивних емоцій подарував усім цей день.