Незвичайний День відкритих дверей НТУ "ХПІ"

25 лют. 2018
Учні закладів загальної середньої освіти району у неділю, 25 лютого 2018 року, відвідали Незвичайний День відкритих дверей НТУ "ХПІ".Захід пройшов у новому форматі.Представники приймальної комісії вишу розповіли абітурієнтам та їхнім батькам, як уникнути помилок при вступі до ВНЗ, про особливості вступної кампанії 2018. Учні змогли поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу.Особливо зацікавили учнів зона робототехніки та інжинірингу, різноманітні досліди та пізнавальні майстер-класи,мотиваційні та науково-пізнавальні лекції.

Учні закладів загальної середньої освіти району у неділю, 25 лютого 2018 року, відвідали Незвичайний День відкритих дверей НТУ "ХПІ".Захід пройшов у новому форматі.Представники приймальної комісії вишу розповіли абітурієнтам та їхнім батькам, як уникнути помилок при вступі до ВНЗ, про особливості вступної кампанії 2018. Учні змогли поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу.Особливо зацікавили учнів зона робототехніки та інжинірингу, різноманітні досліди та пізнавальні майстер-класи,мотиваційні та науково-пізнавальні лекції.