Діти Харкова - за мир!

1 черв. 2018
1 червня, на площі Свободи, відбулася масштабна акція "Діти Харкова - за мир!", присвячена Міжнародному дню захисту дітей. В акції взяли участь близько 3000 дітей, серед яких 80 вокалістів із шкіл нашого району (ЗЗСО №№ 1, 4, 5, 16, 55, 107, 133, 134, 158) та 60 учнів, що взяли участь у флешмобі (ЗЗСО №№ 5, 9, 36, 100, 110), а також юні музиканти з Ужгорода, Миколаєва та Дніпра. Вихованці шкіл мистецтв і школярі на великій сцені разом з професійним симфонічним оркестром «Prime Orchestra» виконали «Bohemian Rhapsody» групи «Queen», композиції «Світ без війни» Катерини Комар, «Earth Song» Майкла Джексона, «L'envie» Джонні Холлідея і пісню «Дитинство». Музичні твори супроводжувалися хореографічними постановками. Головною метою акції було висвітлення позиції дітей щодо збереження миру в Україні та на всій Землі. Акція проводиться вже третій рік поспіль під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Під час свята Геннадій Адольфович особисто привітав дітей зі святом та подякував їм за їх таланти.