Набори Лего для першокласників Нової української школи отримані !

18 лип. 2018
Всесвітньовідома платформа Lego Foundation уже багато років поспіль успішно використовує набори Legо, починаючи із дошкільної освіти і до середньої школи включно. Тобто діти з трьох до шістнадцяти років навчаються граючись, закладається основа думати, планувати, аналізувати, передбачати. Для майбутніх першокласників 16.07.2018 школа отримала набори Лего.

Набори Лего для першокласників Нової української школи отримані !Всесвітньовідома платформа Lego Foundation уже багато років поспіль успішно використовує набори Legо, починаючи із дошкільної освіти і до середньої школи включно. Тобто діти з трьох до шістнадцяти років навчаються граючись, закладається основа думати, планувати, аналізувати, передбачати.Для майбутніх першокласників 16.07.2018 школа отримала набори Лего.