Марафон - 2018!!!!!

1 квітня 2018 року буде проведено V Харківський міжнародний марафон!

Шановні батьки!

01 березня 2018 року з 16.00 до 18.00 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області (вул. Шевченка, 220) відбудеться прийом голови Міської батьківської ради Манерко Лариси Миколаївни та голови Районної батьківської ради Баракат Олесі Олександрівни батьків учнів та вихованців закладів освіти Київського району.

Вітаємо!

Безпалу Софію з перемогою ( І місце) у конкурсі " Учень року-2018" у номінації "Лідер року"
25 лют. 2018

Вітаємо переможців обласних олімпіад!

Сургай Анастасія посіла ІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури! Пиріг Данило посів ІІ місце на олімпіаді з правознавства! Алабова Вікторія посіла ІІІ місце на олімпіаді з правознавства!
25 лют. 2018

Незвичайний День відкритих дверей НТУ "ХПІ"

Учні закладів загальної середньої освіти району у неділю, 25 лютого 2018 року, відвідали Незвичайний День відкритих дверей НТУ "ХПІ".Захід пройшов у новому форматі.Представники приймальної комісії вишу розповіли абітурієнтам та їхнім батькам, як уникнути помилок при вступі до ВНЗ, про особливості вступної кампанії 2018. Учні змогли поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу.Особливо зацікавили учнів зона робототехніки та інжинірингу, різноманітні досліди та пізнавальні майстер-класи,мотиваційні та науково-пізнавальні лекції.
23 лют. 2018

Вітаємо!

Сніжко Дарину з перемогою у конкурсі «Мрії про Україну» !
23 лют. 2018

До уваги батьків!

На педагогічній раді було здійснено відбір підручників для 5 класу та їх замовлення.
21 лют. 2018

Тренінг

21.02.2018 р. у школі відбувся тренінг для вчителів початкових класів Київського району " Особливості навчання учнів 1-х класів в контексті Концепції Нової української школи"
21 лют. 2018

Мова - це барвиста, запашна, нев'януча квітка, яка вічно квітне, долаючи час. У всьому світі 21 лютого відмічають Міжнародний день рідної мови.

Саме тому сьогодні у школі були проведені інформаційні хвилинки, конкурси, присвячені цій даті. Учні написали диктант "Без мови немає народу".
19 лют. 2018

До уваги учнів та батьків!

Для оформлення пільгового електронного квитка потрібно звернутися до классного керівника!