Новини: 1945
8 лист. 2023

Профорієнтаційна онлайн-зустріч учнів 11-х класів з ХНУВС

Онлайн-зустріч "Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році". Випускникам ліцею розповіли про особливості вступу та навчання в університеті. Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч.
7 лист. 2023

Вітаємо Войтовську Анастасію та її наставницю Локойду Т.М.!

У районному конкурсі дитячих робіт "Вірю в майбутнє твоє, Україно!", номінація "Авторський вірш "Я -українець!"" учениця 6-А класу посіла призове ІІІ місце.
6 лист. 2023

Вітаємо переможців!

Учасники "Народного художнього колективу" танцювально-циркова студія "Надєжда" взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Злата фест",який проходив в м. Трускавець. Учні гідно виступали, дуже сподобались глядачам та членам журі. Діти отримали незабутні враження нагороди. Черняєв Костя 1 місце. Перов Костя Перов Євгеній гран-прі в номінації циркове мистецтво.
3 лист. 2023

До уваги учасників освітнього процесу!

Центр доуніверситетської освіти Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна спільно з Навчальним центром University Language School запрошує на підготовку до ЗНО (НМТ) з української мови, математики, історії України та англійської мови в дистанційному та очному форматах.
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

1 лист. 2023

Інформативні хвилинки "Безпека в інтернеті"

31 жовт. 2023

Районний конкурс творчих робіт «Дивовижна фантазія осені»

30 жовт. 2023

Учні 10-х класів взяли участь у заході "Канікули з Політехом". Кожен учасник долучився до цікавої вікторини, яку запропонували організатори

29 жовт. 2023

До дня визволення України від фішистських загарбників

28 жовтня 79 років тому наші героїчні предки повністю визволили Україну від нацистів. Пам'ятаємо історію і шануємо нашу пам'ять!
27 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

27 жовтня українці святкують День української писемності та мови, учителі та учні ліцею долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності 2023.