Новини: 1943
17 жовт. 2023

Обереги для воїнів

Учні школи виготовили обереги, які будуть оберігати наших захисників на передовій і написали листівки, які найближчим часом передадуть воїнам ЗСУ.
16 жовт. 2023

Сьогодні, 16 жовтня, відзначається Всесвітній день хліба.

Хліб – один з небагатьох продуктів, який вживають щодня у всьому світі. Недарма є приказка «Хліб – усьому голова».
16 жовт. 2023

Інформаційна хвилинка до Дня здорового харчування.

13 жовт. 2023

До уваги випускників!

12 жовт. 2023

Онлайн-тренінг "Безпека дітей в Інтернеті: інструменти та поради для вчителів"

10 жовтня 2023 року у межах Місяця кібербезпеки педагоги ліцею взяли участь у онлайн-тренінгу "Безпека дітей в Інтернеті: інструменти та поради для вчителів". Учасникам заходу спікери розповіли про можливості складових програми Google “Безпека дітей в Інтернеті”.
12 жовт. 2023

Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики анонсував всеукраїнський конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер»

11 жовт. 2023

Здорове харчування - з чого почати?

10 жовт. 2023

Міжнародний день психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня.

На годинах спілкування з учнями 8х та 10х класів говорили про підтримку власного ментального здоров”я, як вони можуть піклуватися про нього; пригадали як розпізнавати свої емоції та що робити, якщо вони не можуть впоратися з ними; опановували деякі вправи, щоб допомогти впоратись з тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненіше; акцентували увагу на цінності позитивного мислення.
9 жовт. 2023

Всесвітній день усмішки відзначили учні ліцею.

«Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися»
6 жовт. 2023

«Всеукраїнський урок єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими».