Новини: 1943
5 жовт. 2023

Школа отримала підручник з математики для 5 класу автор Мерзляк А.

4 жовт. 2023

Урок Доброти в нашому ліцеї

Учні ліцею долучилися до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

2 жовт. 2023

Учні 3-4-х класів відвідали частину ДСНС,пригадали правила пожежної та мінної безпеки,спробували гасити уявну пожежу з гідрантів,посиділи в рятувальній машині та зустрілися з друзями.

1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

1 жовт. 2023

З Днем захисників і захисниць України!

Слава всім, хто боронить Батьківщину! Слава нашим захисникам і захисницям!
29 вер. 2023

Вітання учнів з Днем вчителя!

Шановні колеги! Щороку у першу неділю жовтня ми святкуємо своє професійне свято- День учителя. Завжди вся школа готувалася до святкування: і наші учні, їх батьки, і ми з вами. Веселими привітаннями, сміхом, піснями були наповнені коридори школи цього дня, а ми, святкові і усміхнені, приймали привітання.
29 вер. 2023

День пам'яті жертв Бабиного Яру.

29 вересня згадуємо про трагедію в Бабиному Яру, в якій загинуло понад 100 тисяч людей.
28 вер. 2023

Інтервізійна зустріч педагогів.

Група професійної підтримки (інтервізійна зустріч педагогів нашого ліцею з метою професійної підтримки). У ході зустрічі відбулася психологічна підтримка учителів у вирішенні актуальних проблем під час надання послуг учасникам освітнього процесу.
26 вер. 2023

Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов. Цей день присвячений багатій різноманітності мов, що співіснують у Європі і за її межами.