Новини: 1968
12 жовт. 2023

Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики анонсував всеукраїнський конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер»

11 жовт. 2023

Здорове харчування - з чого почати?

10 жовт. 2023

Міжнародний день психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня.

На годинах спілкування з учнями 8х та 10х класів говорили про підтримку власного ментального здоров”я, як вони можуть піклуватися про нього; пригадали як розпізнавати свої емоції та що робити, якщо вони не можуть впоратися з ними; опановували деякі вправи, щоб допомогти впоратись з тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненіше; акцентували увагу на цінності позитивного мислення.
9 жовт. 2023

Всесвітній день усмішки відзначили учні ліцею.

«Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися»
6 жовт. 2023

«Всеукраїнський урок єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими».

5 жовт. 2023

Школа отримала підручник з математики для 5 класу автор Мерзляк А.

4 жовт. 2023

Урок Доброти в нашому ліцеї

Учні ліцею долучилися до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

2 жовт. 2023

Учні 3-4-х класів відвідали частину ДСНС,пригадали правила пожежної та мінної безпеки,спробували гасити уявну пожежу з гідрантів,посиділи в рятувальній машині та зустрілися з друзями.

1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти