Новини: 1970
12 квіт. 2024

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики.

На уроках "Технології" учні 5-х класів знайомилися з космічними тілами та створювали власну модель Сонячної системи.
11 квіт. 2024

До уваги випускників!

11 квітня – останній день реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Тож радимо потенційним вступникам не зволікати.
10 квіт. 2024

Сьогодні відбулася зустріч учнів 5-6 класів зі шкільним офіцером поліції Ченським Д.Г.

Ліцеїсти активно спілкувалися, ділилися знаннями щодо правил безпечної поведінки в умовах воєнного стану, правил дорожнього руху. Дякуємо Дмитру Геннадійовичу за цікаву зустріч!
10 квіт. 2024

До уваги випускників!

ПЕРЕВІРТЕ СТАН ОБРОБЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ!
9 квіт. 2024

У рамках співпраці із закладами вищої освіти учні ліцею взяли участь у Марафоні ІТ- університетів.

.
8 квіт. 2024

5 квітня учні та педагоги ліцею взяли участь у флешмобі "White card", присвяченому Міжнародному дню спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я.

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність - запорука благополуччя та процвітання людини.
8 квіт. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року.

Щорічно, 7 квітня, у всьому світі визначають День здоров'я

Класні керівники провели години спілкування, які присвячені важливості здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.
8 квіт. 2024

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11-го класу.

.
5 квіт. 2024

До уваги школярі 8-11 класів!

6 квітня о 10:00 в YouTube Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради, Департамент освіти Харківської міської ради та Kharkiv IT Cluster запрошують школярів 8-11 класів на «Марафон ІТ-університетів».