26 груд. 2018

Новорічна вистава!

26.12.2018 р. учні пільгового контингенту переглянули новорічну виставу у ЦДЮТ №3!
26 груд. 2018

Святковий ранок!

Сьогодні відбувся святковий ранок для учнів 5-7 класів. Діти отримала солодкі подарунки від депутата Харківської міської ради Бароніна Бориса Івановича.
21 груд. 2018

Нагадування батькам учнів та працівникам закладів освіти!

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році», розпорядження Харківського міського голови від 12.01.2018 № 3 «Про перенесення робочих днів у 2018 році», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 05.02.2018 № 24 «Про перенесення робочих днів у 2018 році», наказу Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 08.02.2018 №19-аг «Про перенесення робочих днів у 2018 році» з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування 25 грудня – Різдва Христового та у 2019 році 1січня – Нового року для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, перенесено наступні робочі дні: з понеділка 24 грудня – на суботу 22 грудня; з понеділка 31 грудня – на суботу 29 грудня. Учні закладів загальної середньої освіти будуть навчатися за розкладом.
19 груд. 2018

Святковий ранок!

Сьогодні учні 1-4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича!
14 груд. 2018

Відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців та учасників районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

14 грудня 2018 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №158 відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців та учасників районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». У церемонії взяли участь голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, народний депутат України Грановський Олександр Михайлович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Мартинова Надія Василівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники закладів освіти району, учителі, батьки. Зі словами привітання та побажання щастя, натхнення, нових педагогічних знахідок до учасників конкурсу звернувся народний депутат України Грановський Олександр Михайлович. Переможці та призери районного туру конкурсу отримали грамоти Управління освіти та подарунки, учасники - дипломи Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Під час заходу відбулись презентації відеороліків про переможців конкурсу, в яких учні творчо представили своїх улюблених учителів. Урочисту церемонію прикрасили виступи творчих колективів учнів та вчителів закладів освіти району.
11 груд. 2018

Підготовка до ЗНО

11 грудня у 11-А класі відбувся урок з підготовки до ЗНО!
7 груд. 2018

Конкурс строю та пісні!

06.12.2018 р. до Дня Збройних Сил України проведено конкурс строю та пісні для учнів 8-11 класів!
5 груд. 2018

Свято для першокласників!

05.12 у школі відбулось свято для перщокласників "100 днів у школі"
3 груд. 2018

Урочиста лінійка!

03.12.2018 р. відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню Збройних Сил України. Були присутні гості Федоряка Олександр Дмитрович-отаман реєстрового козацтва, Інга Юліївна Сілко-Тавровська-мати загиблого випускника школи Сілко Артура Олеговича, Лустенко Світлана Іванівна-головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Інга Юліївна подарувала для шкільного музею «Бойової та Трудової Слави» особисті речі воїна: фотоапарат, годинник, мобільний телефон, навчальні зошити та військову форму десантника аєромобільної бригади. Всі речі поповнять експозицію «Збережемо мир в Україні»
30 лист. 2018

Парти для першокласників!

Школа отримала одномісні парті для першокласників у кількості 91 штука та столи учительські у кількості 3 штуки. Столи та парти вже зібрані.