Новини: 1970
2 жовт. 2023

Учні 3-4-х класів відвідали частину ДСНС,пригадали правила пожежної та мінної безпеки,спробували гасити уявну пожежу з гідрантів,посиділи в рятувальній машині та зустрілися з друзями.

1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

1 жовт. 2023

З Днем захисників і захисниць України!

Слава всім, хто боронить Батьківщину! Слава нашим захисникам і захисницям!
29 вер. 2023

Вітання учнів з Днем вчителя!

Шановні колеги! Щороку у першу неділю жовтня ми святкуємо своє професійне свято- День учителя. Завжди вся школа готувалася до святкування: і наші учні, їх батьки, і ми з вами. Веселими привітаннями, сміхом, піснями були наповнені коридори школи цього дня, а ми, святкові і усміхнені, приймали привітання.
29 вер. 2023

День пам'яті жертв Бабиного Яру.

29 вересня згадуємо про трагедію в Бабиному Яру, в якій загинуло понад 100 тисяч людей.
28 вер. 2023

Інтервізійна зустріч педагогів.

Група професійної підтримки (інтервізійна зустріч педагогів нашого ліцею з метою професійної підтримки). У ході зустрічі відбулася психологічна підтримка учителів у вирішенні актуальних проблем під час надання послуг учасникам освітнього процесу.
26 вер. 2023

Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов. Цей день присвячений багатій різноманітності мов, що співіснують у Європі і за її межами.
25 вер. 2023

Надходження нових підручників для 6-х класів

25 вер. 2023

Онлайн зустріч учнів з офіцером поліції

У рамках реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" 25 вересня 2023 року для учнів 3-6 класів було організовано онлайн зустріч зі шкільним офіцером поліції, під час якої Дмитро Геннадійович нагадав дітям правила безпечної поведінки під час дистанційного навчання, повітряних тривог тощо.
23 вер. 2023

21 вересня лідер учнівського самоврядування Івакіна Олександра взяла участь у районній звітно- виборчій конференції ДЮА Київського району "ШУМ". Лідери шкільних організацій учнівського самоврядування мали змогу познайомитися, обговорити плани та ідеї щодо роботи у новому навчальному році.