Новини: 1970
21 вер. 2023

У ліцеї відбулися заходи присвячені Міжнародному дню миру.

Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях і захист від агресорів.
20 вер. 2023

Конкурс малюнків "Ми за мир"

У ліцеї відбувся конкурс малюнків серед учнів молодшої школи присвячений Міжнародному дню мира
18 вер. 2023

Шановні батьки! Психологічна служба нашого ліцею працює з метою збереження ментального здоров’я та надання психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу.

Шановні батьки, якщо у вас виникають питання пов'язані з: - адаптацією дитини до нових умов проживання чи навчання; - підвищеною чутливістю дитини до стресу; - проблемами з друзями (відстороненість від спілкування, взаємодії та ін.) - проблемами з поведінкою (агресія, наражання на ризикові дії, апатія та ін.) - страхами дитини (якщо вони стають постійними та нав'язливими) або інші питання - запрошую вас на онлайн-консультацію Тел: +380633937898 (Viber,Telegram) Email: [email protected] Шевцова Ірина Іванівна / практичний психолог
17 вер. 2023

З Днем рятівника! Дякуємо за Вашу титанічну працю та героїчну працю!

Інформаційна хвилинка у 6-Б класі "Рятівник. Хто він?" До Дня рятівника України
15 вер. 2023

15 вересня 2023 року школа отримала підручник з математики для 6 класу (1частина).

15 вер. 2023

Учні та батьки 3-Б класу разом з класним керівником, Кіпаренко Г.Ю., зібрали кошти для придбання автомобіля для ЗСУ.

Міжнародний день демократії

15 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день демократії. Це надзвичайно важлива дата, адже більшість розвинених країн на планеті є демократичними. І наша держава ось уже кілька десятиліть рухається шляхом утвердження принципів народовладдя.
13 вер. 2023

Учні нашого ліцею стали учасниками акції "Героям сучасності"

Учні 5-6-х класів виготовили листівки зі словами подяки і найкращими побажаннями для героїв-захисників.
11 вер. 2023

У неділю, 10 вересня, учні 1-А та 4-А класів здійснили неймовірну подорож у казковий світ.

Театр «Мадригал» подарував школярам Київського району яскраву і незабутню зустріч з героями казки «Зачарована». Сила вірності, дружби, кохання здатна перемогти будь-яке зло і зробити світ прекрасним.
8 вер. 2023

У ліцеї проведено захід до Дня фізичної культури і спорту.