15 лют. 2016

Вітаємо Клочко Ольгу, ученицю 10-А класу, із перемогою у конкурсі «Рождественские чтения». Робота Олі буде опублікована в збірнику «Нартекс» учнівських наукових робіт.

15 лют. 2016

Вітаємо Тимофенко Дар'ю, яка посіла I місце в ІІ (районному) етапі олімпіади з правознавства і готується до (ІІІ) обласного етапу. Бажаємо успіхів.

12 лют. 2016

12.02.2016 р. учні 5-х 6-х класів брали участь у районному етапі конкурсу «Юні дарування» в номінації «Хоровий колектив»

11 лют. 2016

Вітаємо Іняхіну Катерину, яка посіла ІІ місце в ІІ (районному) етапі олімпіади екології і готується до (ІІІ) обласного етапу. Бажаємо успіхів.

10 лют. 2016

До відома випускників 2016 року!

До відома випускників 2016 року! Шановні випускники, вчителі, батьки! Повідомляємо, що реєстрація на ЗНО триває з 1 лютого по 4 березня 2016 року. Нагадуємо, що для спеціальностей «Фізика» (зі спеціалізаціями «Інформатика», «Англійська мова») та «Прикладна фізика та наноматеріали» (зі спеціалізаціями «Комп’ютерна фізика та інформаційні технології», «Експерт») необхідні 2 обов’язкові сертифікати ЗНО з предметів: - українська мова і література; - математика. А також третій сертифікат з будь-якого іншого предмету: історія Ураїни, географія, біологія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, російська мова.
4 лют. 2016

Відповідно до Розпорядження Харківського міського голови від 04.02.2016 № 9 «Про відновлення навчально-виховного процессу в навчальних закладах м. Харкова» повідомляємо про відновлення навчально-виховного процессу з 08.02.2016 р.
3 лют. 2016

03.02.2016 року виповнилося 95 років від дня народження Іоніну Григорію Кузьмичу, ветерану Другої Світової війни, який проживає в мікрорайоні нашої школи. Багаторічна дружба пов'язує колектив школи та ветерана. Григорій Кузьмич є частим гостем нашої школи, розповідає учнівській молоді про історичні події, які відбулися в Україні. У кімнаті - музеї Бойової та Трудової Слави зберігаються експонати, подаровані Іоніним Г.К. Сьогодні представники волонтерського загону "Юність" привітали ветерана з ювілеєм.
2 лют. 2016

Цього тижня в харківських школах навчальний процес не відновиться

1 лют. 2016

02.02.2016 у школах занять не буде!

1 лют. 2016

До уваги учнів!

До уваги учнів! Домашні завдання на час призупинення навчально-виховного процесу розміщені у розділі "Призупинення навчально-виховного процесу"