2 лист. 2015

До уваги учнів! Конкурс МАН проходить з 16 по 30 листопада у віділеннях: історія, філософія та релігієзнавство, комп'ютерні науки.

30 жовт. 2015

До уваги учнів! Конкурс МАН проходить з 3 по 15 листопада у віділеннях: мовознавство, літературознавство та мистецтвознавство, математика, хімія та біологія, екологія та аграрні науки, фізика та астрономія, технічні науки, економіка.
19 жовт. 2015

Зустріч учнів 5-А класу з ветераном Другої світової війни Іоніним Григорієм Кузьмичем.

19.10.2015 року відбулася зустріч учнів 5-А класу з ветераном Другої світової війни Іоніним Григорієм Кузьмичем.
9 жовт. 2015

Вітаємо команду школи з перемогою у турнірі юних біологів (II місце)!

2 жовт. 2015

Шановні педагоги, працівники та ветерани освітньої ниви! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

28 вер. 2015

Вітаємо команду школи з перемогою у турнірі юних хіміків (III місце)!

24 вер. 2015

Вітаємо команду школи з перемогою у турнірі юних правознавців (III місце)!

19 вер. 2015

Футбольний турнір під патронатом Бароніна Б.І.

Сьогодні на стадіоні школи №164 між командами шкіл №158, №164, №165 та командою ветеранів пройшов футбольний турнір "Успіх-2015" під патронатом Бароніна Б.І., депутата Харківської міської ради. Борис Іванович особисто взяв участь у турнірі.
19 вер. 2015

За ініціативою Харківського міського голови Г. А. Кернеса проведено прибирання території нашого улюбленого міста. Педагоги, батьки, учні з радістю підтримали пропозицію. Педагоги і батьки вирішили навести порядок і відремонтувати дитячий майданчик. Разом на суботнику з педагогами працював депутат Харківської міської Ради Баронін Борис Іванович. Молоді матусі люблять відпочивати і гуляти з малечею на дитячому майданчику, який засяяв новими барвами. Ми вдячні за можливість приєднатися до акції.
15 вер. 2015

В школу на постійну роботу запрошується медична сестра.

Терміново! В школу на постійну роботу запрошується медична сестра.