9 жовт. 2018

Військово-спортивна гри «Патріот»

09.10.2018 р. учні школи приймали участь у другому етапі міської військово-спортивної гри «Патріот»
8 жовт. 2018

Виховний захід!

До Дня захисника України 08.10.2018 р. у школі було проведено виховний захід "Урок мужності"!
5 жовт. 2018

День працівників освіти!

До Дня працівників освіти у школі проведено святковий концерт!
5 жовт. 2018

Вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Дорогі освітяни! У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати дітям і молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України. Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! З професійним святом!
4 жовт. 2018

Всесвітній день тварин!

Всесвітній день тварин — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, що святкується кожного року 4 жовтня.
2 жовт. 2018

День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників!

02.11.2018 о 16.00 (актова зала) відбудеться день відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників!
2 жовт. 2018

Etiket!

Учні школи отримали електронні квитки еtiket у кількості 69 штук. По питанням оформлення електронного квитка звертатися до соціального-педагога (каб. 33).
28 вер. 2018

Цікаві перерви!

Цікаві перерви у школі!
21 вер. 2018

«Міжнародний день миру»!

Сьогодні 21 вересня представниками шкільного загону Юних миротворців на лінійці було проведено інформаційну хвилинку «Міжнародний день миру» для учнів 5-11-х класів!
15 вер. 2018

"Наукові пікніки"

15.09.2018 р. учні 8-Б класу відвідали "Наукові пікніки"