Новини: 1965
20 лют. 2024

Щороку 20 лютого Україна згадує подвиг Героїв Небесної Сотні.

10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної сотні.
19 лют. 2024

17 лютого в on line форматі відбувся захід , присвячений Дню закоханих.

16 лют. 2024

День єднання України

День єднання - молоде свято, та воно нагадує нам , що сьогодні ми як ніколи єдині та попри все відстоюємо свою незалежність і своє майбутнє.
16 лют. 2024

15 лютого в рамках заходів доуніверситетської освіти в Національному аероекосмічному університеті імені М.Є. Жуковського пройшов майстер -клас "техноінтелект".

15 лют. 2024

Волонтерська діяльність

Учителі та учні ліцею відвезли допомогу до Харківського шпиталю: фрукти, солодощі, мед, шапки, подушки.
13 лют. 2024

Вітаємо Остапенко Вероніку та Русанову Олену Іванівну, які посіли 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту МАН!

13 лют. 2024

ХНЕУ ім. С. Кузнеця відкриває новий сезон у STEAM лабораторії!

Запрошує відвідати STEАM лабораторію та взяти участь у цікавих та корисних експериментах, які дозволять зрозуміти, як працюють закони фізики та хімії в реальному житті, та допоможуть краще підготуватися до іспитів. У лабораторії ХНЕУ ім. С. Кузнеця на реальних експериментах демонструють фізичні та хімічні явища за вашої участі.
12 лют. 2024

З учнями ліцею проведено заходи "Всеукраїнська інформаційна кампанія з протидії платіжному шахрайству" за матеріалами розробленими експертами Національного банку України

12 лют. 2024

Сьогодні відбулася зустріч учнів ліцею зі шкільним поліцейським.

У ході зустрічі учні поглибили знання з правил безпеки, отримали відповіді на свої запитання.
9 лют. 2024

8 лютого 2024р відбувся четвертий (заключний) тренінг з циклу каскадних тренінгів для педагогів ліцею "Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я"