26 лют. 2018

Вітаємо!

Безпалу Софію з перемогою ( І місце) у конкурсі " Учень року-2018" у номінації "Лідер року"
25 лют. 2018

Вітаємо переможців обласних олімпіад!

Сургай Анастасія посіла ІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури! Пиріг Данило посів ІІ місце на олімпіаді з правознавства! Алабова Вікторія посіла ІІІ місце на олімпіаді з правознавства!
25 лют. 2018

Незвичайний День відкритих дверей НТУ "ХПІ"

Учні закладів загальної середньої освіти району у неділю, 25 лютого 2018 року, відвідали Незвичайний День відкритих дверей НТУ "ХПІ".Захід пройшов у новому форматі.Представники приймальної комісії вишу розповіли абітурієнтам та їхнім батькам, як уникнути помилок при вступі до ВНЗ, про особливості вступної кампанії 2018. Учні змогли поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу.Особливо зацікавили учнів зона робототехніки та інжинірингу, різноманітні досліди та пізнавальні майстер-класи,мотиваційні та науково-пізнавальні лекції.
23 лют. 2018

Вітаємо!

Сніжко Дарину з перемогою у конкурсі «Мрії про Україну» !
23 лют. 2018

До уваги батьків!

На педагогічній раді було здійснено відбір підручників для 5 класу та їх замовлення.
21 лют. 2018

Тренінг

21.02.2018 р. у школі відбувся тренінг для вчителів початкових класів Київського району " Особливості навчання учнів 1-х класів в контексті Концепції Нової української школи"
21 лют. 2018

Мова - це барвиста, запашна, нев'януча квітка, яка вічно квітне, долаючи час. У всьому світі 21 лютого відмічають Міжнародний день рідної мови.

Саме тому сьогодні у школі були проведені інформаційні хвилинки, конкурси, присвячені цій даті. Учні написали диктант "Без мови немає народу".
19 лют. 2018

До уваги учнів та батьків!

Для оформлення пільгового електронного квитка потрібно звернутися до классного керівника!
14 лют. 2018

З 12 по 16 лютого в школі проходить тиждень початкових класів.

13.02 - пройшов конкурс малюнків до Масляної 14.02 - проведено конкурс валентинок 15.02 - буде проходити конкурс ляльок-мотанок 16.02 - буде проведено свято Масляної
14 лют. 2018

На тиждень англійської мови припадає головне свято закоханих - День св. Валентина.

Під час уроків 14 лютого вчителями англійської мови було організовано конкурсно-пізнавальні заходи для учнів. Проведено конкурси: «Валентинів день», «Привітання», «Наші таланти», «Художній», «Дівчина моєї мрії», «Аукціон ніжних слів». Діти розказували вірші, співали пісні, готували валентинки. Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Безліч посмішок та позитивних емоцій подарував усім цей день.