ДПА

Державна підсумкова атестація

Лист МОН № 1/9-66 від 31.01.18 "Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти"

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня до 14 липня (основна і додаткова сесії) 2018 року.

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти проводиться з трьох предметів:

• українська мова;
  • математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття) учні мають право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти;
  • предмет за вибором - учні обирають предмет з одного із зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова), математика, історія України (період ХХ - початок ХХІ століття).

ДПА здобувачів початкової освіти здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики.

ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:

• українська мова;
  • математика;
  • предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Адміністрація Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області доводить до вашого відома, що відповідно  до п.6 розділу ІІІ Положення про Державну підсумкову  атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти  і науки України від 30 грудня 2014 року №1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2008 року  за № 151/14842, під час проведення атестації, крім членів комісії, можуть бути присутніми особи, уповноважені місцевими органами управління освітою, та за бажанням  представники батьківського комітету (ради) (не більше 2-х осіб) загальноосвітнього навчального закладу.

Для цього представникам батьківського комітету (ради) загальноосвітнього навчального закладу необхідно звернутись з письмовою заявою до керівника навчального закладу не менше як за три дні до початку атестації, за розглядом якої видається відповідний наказ керівника навчального закладу.

З повагою, адміністрація школи