Історія створення

У 1997 році в нашій школі була створена учнівська організація «Екологічна варта» з метою сприяти формуванню нової людини, відповідальної, емоційно свідомої, обізнаної зі способами вирішення екологічних проблем та негараздів.
Через організацію цікавої екологічної роботи, участь у дослідницькій роботи, участь у дослідницькій роботі та природоохоронних акціях вчителі школи намагалися допомогти дітям усвідомити себе частиною сучасного світу. Учні приймали активну участь у всіх екологічних заходах району, області. Вони були переможцями фестивалю «Свіжий вітер» та «Діти планети Земля».
Пройшов час,організація змінилась, поповнилась новими напрямками, Сьогодні учнівська організація самоврядування ХЗШ № 158 називається «Республіка рівних», має іншу структуру. Але на цьому педагоги та учнівський колектив школи не зупиняється. З’являються нові ідеї, удосконалюється система самоврядування