Книжкові виставки

БЕРЕЗЕНЬ 2024

9 БЕРЕЗНЯ Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду та свободу.

Лютий 2024

Віртуальна тематична книжкова виставка " Крим це Україна" , присвячена історії спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Січень 2024

Віртуальна книжкова виставка до Дня Соборності України

Грудень 2023

Віртуальна книжкова виставка до 130-річчя з дня народження відомого українського письменника Миколи Хвильового

Листопад 2023

Віртуальна книжкова виставка до 90-х роковин Голодомору в Україні 1932-33 років

Жовтень 2023

27 жовтня 2023 року  відзначається " День української писемності та мови"

ВЕРЕСЕНЬ 2023

До Дня захисників і захисниць України

СЕРПЕНЬ 2023

До Дня Незалежності України

ЧЕРВЕНЬ 2023 РІК

Віртуальна книжкова виставка до Дня Конституції України

КВІТЕНЬ 2023 РІК

105 років від дня народження Олеся Гончара, українського прозаїка  та публіциста..

Олесь Гончар — український письменник, академік, політик. Лауреат найвищих літературних відзнак тогочасної держави та Шевченківської премії (1962). Перекладений 67 мовами світу .

ЛЮТИЙ 2023 РІК

Виставка до Дня пам'яті небесної сотні

Це книга-реквієм. Книга-посвята тим учасникам Революції гідності, які віддали найцінніше — своє життя — заради того, аби Україна та всі ми встали з колін. Щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні.

Книга "Майдан..Погляд зсередини"

На перший погляд, це історія про простих людей — справжніх, щирих, добрих і небайдужих. Проте їм судилося стати насправді незвичайними, видатними людьми.

"Літопис революції гідності"

Євромайдан уже стає історією, відходить на другий план на тлі російської військової агресії. Існує небезпека, що ця велика подія в житті нашої епохи з часом втратить свою значимість, буде по-іншому трактована різними псевдоісториками. Так вже було з багатьма визначними сторінками історії України. Тому дуже важливо зберегти і передати нащадкам правду про події, настрої, трагедії і перемоги того часу..

СІЧЕНЬ 2023 РІК

Виставка присвячена Дню Соборності

ГРУДЕНЬ 2022 РІК

Виставка "Найулюбленіші твори ниших учнів"

Виставка "До 130-річчя з дня народження Миколи Куліша"

ЛИСТОПАД 2022 РІК

Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.

9 листопада відзначається День української писемності та мови.

ЖОВТЕНЬ 2022 РІК

Україна - наша Батьківщина

ВЕРЕСЕНЬ 2022 РІК

До 300 річчя з дня народження Григорія Сковороди

серпень 2022

Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,суверенітет і територіальну цілістність держави.

Лютий - Книжкова виставка до 165-річчя з дня народження І. Франка

Січень - Літературний конкурс ,"письменники Слобожанщини"

15 грудня - виставка присвячена Дню вшанування пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

6 грудня - 30 річниця Збройних сил України

До дня пам'яті жертв Голодоморів: "Скороботна пам'ять поколінь"

01.10 - 180 років з дня народження Михайла Драгоманова

29-30 вересня - книжкова виставка присвячена 80-роковинам Бабиного Яру

Сепрпень- вересень 2021р.

Виставка-подорож «Наше місто-наша гордість»

Серпень 2021р.

Тематична виставка: «Україна-незалежна Держава» (до 30-ї річниці Незалежності)

Травень 2021 р.

Виставка присвячена Дню пам'яті та примирення,  Дню перемоги

Квітень 2021 р.

В рамках проекту "Харків пам'ятає Чорнобиль" у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка " Мій біль - Чорнобиль".

Березень 2021 р.

Лютий 2021 року - 50 років від дня народження Лесі Українки, української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Січень 2021 року - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Листопад 2020 року -  День пам'яті жертв голодоморів.

В рамках проведення  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  була організована книжкова виставка
"Екологія - глобальна проблема сучасності"

Виставка до Дня Незалежності України

Книжкова виставка до 85-річчя Голодомору в Україні

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек була організована книжкова виставка , присвячена 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського (28.09.2018 р.)

Виставка, присвячена визволенню Харкова від нацистських загарбників (23.08.2018 р.)

23.08.2018 р.  у шкільній бібліотеці оформлена виставка до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Виставка, присвячена 1030-річчю Хрещення Київської Русі (28.07.2018 р.)

29.01.2018 р. у шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка з правового виховання " Закон і ми"