Нові надходження

Винничук Ю.Чудернацькі казки

Винничук Ю.Метелик вивчає життя

Винничук Ю.Балакуче яблуко

Домановский А.Загадки истории. Византия.

Беспалова Н. Загадки истории.Британская империя.

Ермановская А. Загадки истории. Империя  Габсбург.

Цвейг С.Магеллан.Амеріго

Йозеф Рот. Сто днів

Екзюпері .Маленький принц

Лазарук М.Микола Вінграновський

Стус В. Вибране

Кіплінг Р.Мауглі

Сенкевич Г.Янко-музикант

Дж. Лондон Звичай білої людини

Конан-ДойльА.Собака Баскервилей

Генрі О.Дороги, що ми обираємо

Э.По Золотой жук

Фіцджеральд Ф.Великий Гетсбі

Джером К.Троє в одному човні

Дяченки М.таС.Страта

О.Вайлд Портрет Доріана Грея

Дж. Лондон Білий зуб

О.Генрі Останній листок

Бадрак В.Лица цивилизации

Нові надходження 2017/2018 н.р.

На цій сторінці ви можете ознайомитись з новинками нашої бібліотеки.

Інформацію про надходження до школи нових підручниківта програм дивіться тут

.

Шкільна бібліотека провела акцію "Подаруй бібліотеці книгу", в результаті якої було отримано дитячу літературу.

До школи почали  надходити  підручники для 4-х та 7-х класів, а саме:

Підручникики для 4 го класу

1.Коченгіна Літ. Читання 4 кл. РМН

2.Коваленко Укр. Мова 4 кл. РМН

3.Тагліна Природознавство 4 кл.РМН+УМН

4.Тагліна  Я у світі 4 кл.РМН+УМН

5.Корнієнко  Інформатика 4 кл. РМН+УМН

6.Богданович Математика 4 кл. УМН

7.Челышева Русск. Язик 4 кл РМН

8.Джелелей  Лит. Чтение 4 кл. РМН

Підручникик для 7-го класу

1.Гісем  Історія України 7кл. УМН

2.Гісем  Всесвітня історія 7кл. РМН+УМН

3.Григорович Хімія 7кл. РМН+УМН

4.Тагліна  Основи здоров’я 7кл.РМН+УМН

5.Барьяхтар  Фізика 7кл УМН

6.Сотникова Нім . мова 7кл РМН+УМН

У січні 2014 року бібліотека отримала комплект видань серії "Шкільна бібліотека" у кількості 20 примірників. Це художні твори за шкільною програмою з української та російської літератури.

Булатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. - К.: Олімпійська література, 2011. - 400 с.: іл.

Енциклопедія пропонує здійснити подорож у витоки зародження олімпійського руху та його сьогодення.

Книга складається з 5 частин.
Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції.
У частині ІІ висвітленні питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П'єра де Кубертена.
У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії.
Частина ІV присвячена Олімпійським видам спорту, видатним спортсменам - чемпіонам Олімпійських ігор.
Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: Навчальний посібник. - К., 2011. - 335 с.

У посібнику подано теоретичний та практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.

Булатова М.М.Твій олімпійський путівник. - К., 2011. - 120 с.

У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.

Для учнів, учителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом

Зірки Олімпійського спорту України. - К.: Олімпійська арена, 2011.

Виданя присвячене видатним українським спортсменам, чемпіонам Олімпійських ігор 1994-2008 років.

Почетные граждане города Харькова (Славные имена) / П. В. Воловник, О. П. Воловник — Харьков: «Издательский Дом ЖЗЛ», «Глобус», 2010. — Т. 4. — 464 с. — (Современная ЖЗЛ Харьковщины)

В книге публикуются очерки о почетных гражданах города Харькова:
С.И.Бершове, Ю.А.Гуровом, С.И.Колывановой, Ю.Я.Кроленко, А.П.Овечкине и др. Читатель узнает, как эти инициативные люди добивались успеха, через какие трудности прошли на пути к всеобщему признанию.

В книге много фотографий, иллюстраций. Она будет полезна всем, кто интересуется историей и современной жизнью нашего города.

Зелений пакет: компакт-диск.

Матеріали «Зеленого пакету» розроблені регіональним екологічним центром ОБСЕ для Центральної та Східної Європи.

Компакт-диск складається з 22-х тем з охорони довкілля та сталого розвитку, котрі згруповані в 5 розділів:

1) Компоненти довкілля— повітря, вода, ґрунт та біологічне різноманіття.
2) Зовнішні загрози — урбанізація, шум, відходи та хімікати.
3) Діяльність людини — енергетика, транспорт, промисловість, сільське господарство, лісове господарство та туризм.
4) Глобальні виклики — зміна клімату, руйнування озонового шару, підкислення, моря і океани.
5) Цінності — етика і культура споживання, здоров’я та довкілля, права громадян та відповідальність за Землю в майбутньому.

Проект «Зелений пакет — Україна» ініційовано Координатором ОБСЄ в Україні. «Зелений пакет» призначено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Матеріали «Зеленого пакету» онлайн: www.greenpack.in.ua

Страноведение. Россия.
Путешествие по Руси и России во времени, пространстве и языке:

Книга для чтения в 5 классе
общеобразовательных учебных заведений Украины