КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 158 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

 





ЗНО

План роботи на канікули

План 

заходів, які будуть проведені під час  зимових канікул

в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 158

Харківської міської ради Харківської області

в 2018/2019 н.р.

№ п/п

Назва заходу

Дата проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальні

1

2

3

4

5

6

1.1. Районні заходи

1.

Новорічна вистава-мюзикл «Джин всемогутній» для учнів початкових класів

28.12.2018

4-ті класи

Харківський Палац спорту

 

Класні керівники

2.

Шоу-програма «СнегоБург – хранитель снежных секретов» для учнів 3-6-х кл (обдаровані)

27.12.2018

16.00

 

Міський Палац дитячої та юнацької творчості

 

Булгакова О.О.

3.

Циркова програма «Новогодний переполох»

03.01.2019

о 10.30

 

5-Б

6-В

Палац студентів НТУ «ХПІ»

 

 Класні керівники

4.

Шоу-програма «СнегоБург – хранитель снежных секретов»

08.01.2019

о 14.00

09.01.2019

о 14.00

20

Міський Палац дитячої та юнацької творчості

 

Класні керівники

5.

Новорічна казка «Мрій»

10.01.2019

о 10.00 та 13.00

11.01.2019

о 13.00

1-А

1-Б

1-В

6-А

6-Б

Театр «Мадригал»

 

Класні керівники

Новорічні заходи для учнів пільгового контингенту

1.

Районне Новорічне свято

 

 

Центр культури Київського району

 

Заступник директора з виховної роботи

2.

Районне новорічне свято для дітей, батьки яких були чи є учасниками АТО

 

3

Центр дитячої та юнацької творчості № 3

 

Заступник директора з виховної роботи

3.

Шоу-програма «СнегоБург – хранитель снежных секретов» 

27.12.2018

14.00

 

15

Міський Палац дитячої та юнацької творчості

 

Заступник

директора з виховної роботи

4.

Новорічна вистава-мюзикл «Джин всемогутній»

29.12.2018 або 30.12.2018

 

20

Харківський Палац спорту

 

Заступник директора з виховної роботи

1.2. Відвідування школярами театрів, музеїв, закладів культури і мистецтва

1.

Екскурсія до головної ялинки міста

03.01.2019

9-А

9-Б

10-А

Площа Свободи

Класні керівники

2.

Перегляд вистави «Гроші»

04.01.2019

8-А

11-А

Харківський академічний український драматичний театр ім.. Т.Г.Шевченка

Класні керівники

3.

Екскурсія до музею природи

09.01.2019

7-В

8-Б

Музей природи

Класні керівники

4.

Відвідування боулінгу

09.01.2019

6-А

6-Б

ТЦ «Французький бульвар»

Класні керівники

5.

Відвідування парку ім.. Горького

09.01.2019

6-В

Парк ім. Горького

Класний керівник

6.

Екскурсія до головної ялинки міста

09.01.2019

2-Б

3-А

Площа Свободи

Класні керівники

7.

Піша екскурсія «Харків новорічний»

10.01.2019

7-Б

Сад ім..Шевченка – парк ім.. Горького

Класний керівник

8.

Екскурсія до головної ялинки міста

11.01.2019

5-А

6-А

Площа Свободи

Класні керівники

ПЛАН

 

роботи бібліотеки на період зимових канікул

 

з 29.12.2015 по 13.01.2019

 

 

Дата

Захід

Час

Клас

Відповідальний

02.01.2019

Ознайомлення з новими надходженнями до бібліотеки

«Пригоди та фентезі»

11.00-12.00

6-7

О.В.Кочук

04.01.2019

Книжкові виставки

«Новорічні та різдвяні свята

В дитячій літературі»

10.00-11.00

2-5

О.В.Кочук

08.01.2019

Презентація «Бібліотеки всесвітньої літератури для дітей»

11.0-12.00

5-9

О.В.Кочук

10.01.2019

Періодика для дітей та вчителів.

Перегляд в читальному залі.

10.00-11.00

3-4

вчителі

О.В.Кочук

11.01.2019

Ознайомлення з довідковим фондом шкільної бібліотеки. Правила користування.

10.00-11.00

5-8

О.В.Кочук

 

ГРАФІК

роботи на зимових канікулах  спортивної зали

в Харківській загальноосвітній школі І-ПІ ступенів № 158

Харківської міської ради Харківської області

в 2018/2019 н.р.

Дата

Класи

Час проведення

Заходи

 

 

Відповідальний

Середа

02.01.2019

 

 

1-2

10.00-11.00

Рухливі ігри

Манько Л.О.

Назаренко О.В.

3-4

11.00-12.00

Веселі старти

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

5-6

12.00-13.00

Волейбол

Манько Л.О.

Назаренко О.В.

7-8

13.00-14.30

Волейбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

 

16.15-18.00

Таэквон-до

Кузнєцова І.І.

 

 

18.45-20.15

Танцювальний гурток «Континент»

Щепеткова Н.В.

 

Четвер

03.01.2019

 

6-8

10.00-12.00

Баскетбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

9-11

12.00-14.30

Волейбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

 

15.15-18.30

Футбол

Чоломбитько О.Ю.

 

 

18.45-20.15

Танцювальний гурток «Континент»

Щепеткова Н.В.

 

Пятниця

04.01.2019

 

 

 

9-11

10.00-12.00

Баскетбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

9-11

12.00-14.30

Волейбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

 

16.00-18.00

Таэквон-до

Кузнєцова І.І.

 

 

18.15-19.15

НХКЕЦС «Надєжда»

Крючкова О.В.

 

Вівторок

08.01.2019

 

3-4

10.00-12.00

Веселі старти

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

7-8

 

12.00-14.00

Баскетбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

 

15.15-18.30

Футбол

Чоломбитько О.Ю.

 

 

18.45-20.15

Танцювальний гурток «Континент»

Щепеткова Н.В.

 

Середа

09.01.2019

 

 

1-2

10.00-11.00

Рухливі ігри

Манько Л.О.

Назаренко О.В.

3-4

11.00-12.00

Веселі старти

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

5-6

12.00-13.00

Волейбол

Манько Л.О.

Назаренко О.В.

7-8

13.00-14.30

Волейбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

 

16.15-18.00

Таэквон-до

Кузнєцова І.І.

 

 

18.45-20.15

Танцювальний гурток «Континент»

Щепеткова Н.В.

 

Четвер

10.01.2019

 

6-8

10.00-12.00

Баскетбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

9-11

12.00-14.30

Волейбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

 

15.15-18.30

Футбол

Чоломбитько О.Ю.

 

 

18.45-20.15

Танцювальний гурток «Континент»

Щепеткова Н.В.

 

Пятниця

11.01.2019

 

 

 

9-11

10.00-12.00

Баскетбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

9-11

12.00-14.30

Волейбол

Манько Л.О.

Чоломбитько О.Ю.

Назаренко О.В.

 

16.00-18.00

Таэквон-до

Кузнєцова І.І.

 

 

18.15-19.15

НХКЕЦС «Надєжда»

Крючкова О.В.