Історія школи

Погожого вересневого ранку 1988 року в в мікрорайоні Північна Салтівка-2 урочисто була відкрита середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів навчання.

За роки існування школи у нас всього 4 директора. Хочемо про всіх згадати

Перший директор - Федоров Костянтин Олегович
(1988-1990 р.р).
Учителі, які починали працювати в нововідкритій школі, і досі згадують про творчій талант і педагогічні здібності Костянтина Олеговича. Вже тоді почали складатися перші традиції і свій стиль колективу.
Другий директор -  Радченко Ганна Володимирівна
(1990-1995 р.р.).
Людські якості - доброта, порядність, притаманні Ганні Володимирівні, так згадують про неї колеги.
Третій директор - Прохоренко Ольга Володимирівна
Керувала закладом з 1995 року по 2005 рік.
З 2005 року - заступник начальника управління освіти Київської районної у місті Харкові ради. Учитель-методист, педагог-наставник.
Четвертий директор - Назарова Ольга Володимирівна
Керує закладом з 2005 року і по теперішній час очолює школу.
Учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «Старший учитель», магістр зі спеціальності «Управління навчальним закладом"