Табір "Веселка"

Вартісь харчування-25 грн. на день (сніданок і обід).

Загальна вартість путівки на 14 днів-350 грн.

14.06.2018 вихованці табору"Веселка" відвідали музей наукових відкриттів "Woom"

13.06- вихованці табору "Веселка" відвідали районну бібліотеку, де прийняли участь у цікавому квесті від "Харківобленерго." Діти отримали велике задоволення від заходу, а також отримали подарунки.

12.06.2018р. вихованці табору "Веселка" відвідали кінотеатр "Познань", де переглянули пригодницький фільм про собаку-поліцейського.

11.06.2018 р. вихованці табору "Веселка" відвідали ЦДЮТ

07.06.2018 р. вихованці табору "Веселка" відвідали музей лози

06.06.2018 р.вихованці табору "Веселка" відвідали екопарк

05.06 - вихованці табору "Веселка" брали участь у змаганнях з міні-футболу на кубок голови Адміністрації Київського району Казанжиєвої Н.В. Завдяки злагодженій грі та підтримці вболівальникв, наша команда проходить до півфіналу. Вітаємо команду переможців!

04.06 - упришкільному  таборі "Веселка" відбулись "Веселі старти". Вихованці табору перевірили, хто з дітлахів найспритніший, а перемогла -дружба і веселий настрій.

01.06.2018 р.вихованці табору "Веселка"здійснили захоплюючу подорож. Діти побували в  музеї природи, відпочили  поблизу водойми. Вихованці, задоволені подорожжю і з приємними враженнями повернулись до табору відпочинку.

31.05.2018 р. для  вихованців табору  проведено майстер-клас з виготовлення кукли-мотанки

30.05.2018 р.  вихованці табору відвідали наукове шоу "Цікаві досліди"

29.05.2018 відкриття пришкільного табору

Вихованці табору "Веселка"здійснили захоплюючу подорож. Діти побували в екопарку, музеї природи, відпочили  поблизу водойми. Вихованці, задоволені подорожжю і з приємними враженнями повернулись до табору відпочинку.
З повагою, ХЗОШ № 158