Школа - це дім, де надія і віра живе, де в колос зерно проростає

Звернення директора школи до випускників, учнів що, навчаються у школі  та учнів,

які будуть навчатись у школі!

Вітаю Вас, друзі загальноосвітньої школи № 158 м. Харкова!

Школа-сучасний освітній заклад з гідними традиціями навчання і виховання.

Шкільні роки-найкращі в житті людини, їх згадують все життя. Пам’ятаємо імена однокласників, вчителів-добрих, розумних, веселих, які завжди розуміють і готові прийти на допомогу. А якими цікавими є поїздки, вечори, конкурси, змагання! Уроки-спільна творчість учителя та учня! Вчителі з любов’ю викладають навчальні предмети і не дають нудьгувати, весь час в спілкуванні, у вирішенні задач. А як цікаво виконувати лабораторні, експериментальні роботи! Навчальні кабінети оформлені сучасно: української мови та літератури, історії, права, біології, початкової школи. З любов’ю зібрані виховні центри: Музей «Історико-краєзнавча кімната Бойової та Трудової Слави», «Етнографічна Світлиця». Після уроків можна відвідати гуртки: хорового співу, вокалу, малювання, музичні, танцювальні, спортивні, циркова студія. Учителі вкладають душу в будь-яку справу, люблять дітей, бо-справжні майстри своєї професії.

В школі є вибір мови навчання: українська або російська. Створені сприятливі умови для самовираження особистості учня через різні види діяльності, розкриття позитивних природних схильностей, здібностей і обдарувань.

Багато випускників нашої школи посіли гідне місце в житті Харкова. А найкраще, що приводять навчатися дітей до любимих вчителів.

Смак випічки в їдальні забути неможливо, булочки, обіди дуже смачні.

Школа 158 зустрічає тебе добром, завжди душа її дітям відкрита!

27 лист. 2021
27 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів, заклад освіти долучився до акції "Запали свічку пам'яті".
Цього року виповнюється 100 років від часу першого голоду 1921-1922 років та 75 років від голоду 1946-1947 років. Акція є виявом скорботи за жертвами і віри в те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.
26 лист. 2021
"Не дамо загасити свічку пам'яті"
Під таким гаслом сьогодні пройшли в школі уроки пам'яті про Голодомор 1932-1933 років.
25 лист. 2021
В останній тиждень осені школярі влаштували виставку поробок "Прощавай, осінь!"
Кого тільки не побачиш на цій виставці: і маленьких поросят, зроблених із редьки, і веселих зайчиків із буряків і картоплі. А ось павучок заховався у своій павутинці. Різнобарвні кошики, осінні букети не можуть залишити нікого байдужими.

Дистанційна освіта на Класній оцінці