Новини: 1943
15 груд. 2023

Виховна година " Подорож до світу домашніх тварин" разом з кінологом з Екохабу

15 груд. 2023

Вітаємо переможців та їх наставників!

14 груд. 2023

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13 груд. 2023

До уваги випускників 9- 11 класів!

ХАРКІВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ТОРГОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ запрошує на День відкритих дверей.

Вітаємо Туманян Дарину!

Туманян Дарина, учениця 3-Б класу посіла І місце в Міжнародних змаганнях з художньої гімнастики "Аwrora 2023", місто Биден, Польща та отримала найкращий результат в категорії 2014.
12 груд. 2023

Вітаємо призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

12 груд. 2023

Сьогодні з учнями 6-7 класів ліцею 158 було проведено онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції Ченським Д.Г.

Дмитро Геннадійович нагадав школярам про безпеку дорожнього руху в зимовий період, правила поведінки на льоду. Напепедодні зимових свят учням нагадали про протипожежну небезпеку, заборону користування пітардами та іншими піротехнічними засобами під час воєнного стану. Кожен пам'ятати правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, у громадських місцях!
11 груд. 2023

Учні ліцею долучилися до акції «Подаруй частинку тепла захисникам»

Діти власноруч виготовили листівки -привітання, батьки допомогли зі смаколиками.
8 груд. 2023

Найважливіші події у сфері якості освіти за листопад.

8 груд. 2023

Вебінар "Онлайн-ігри. Що треба знати батькам"

Батьки ліцею відвідали онлайн-семінар. Під час навчання поговорили про те, що таке онлайн-ігри, які є переваги та недоліки онлайн-ігор, як зрозуміти, чи підходить дитині певна гра, які є загрози під час онлайн-ігор та як спілкуватися з дітьми на цю тему.