Новини: 1970
23 серп. 2020

З Днем Державного прапора, Україно!

День Прапора – це свято, встановлене на державному рівні для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки Незалежної України.
13 серп. 2020

Шановні учні та батьки!

Нагадуємо про необхідність проходження учнями ОБОВ'ЯЗКОВОГО мед.огляду
13 серп. 2020

У школі триває активна підготовка закладу освіти до нового навчального року

Наша школа одягає нове вбрання перед початком нового навчального року: нові квітучі клумби милують очі, реконструкція спортивного майданчика майже завершена - тепер в нас буде великий та сучасний стадіон, а підготовлені кабінети вже чекають на своїх учнів!
7 серп. 2020

Правила безпечної поведінки вдома

Шановні друзі! Сьогодні ми нагадаємо вам про деякі правила безпечної поведінки вдома.
4 серп. 2020

Вітаємо Ластоверову Ілану, ученицю 11-А класу, яка стала єдиним переможцем від нашого Київського району у Всеукраїнському конкурсі

Сьогодні відбулося нагородження лауреатів та переможців Всеукраїнського дитячого літературнорго конкурсу "Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди!", який проходив під загальним керівництвом ДСНС України та ДТП України.
3 серп. 2020

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків

ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ «СКЛАВ/ НЕ СКЛАВ» З ГЕОГРАФІЇ, ХІМІЇ
31 лип. 2020

Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти

Закінчення школи - важливий життєвий етап, з яким ми Вас сердечно вітаємо!
28 лип. 2020

Увага! Конкурс!

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»
24 лип. 2020

До уваги учнів та батьків!!!

Літо у самому розпалі. Кожен день для вас сповнений розваг, веселощів. Проте, щоб уберегти себе від біди, необхідно пам’ятати головні правила. Сьогодні ми нагадаємо вам правила дорожнього руху
22 лип. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 серпня

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.