Новини: 1968
25 бер. 2024

Сьогодні, 25.03.2024, майбутні абітурієнти , учні 11-х класів ліцею взяли участь у профорієнтаційному заході ХнфУ.

Викладачі ЗВО провели з учасниками цікаве заняття з надання першої медичної допомоги.
24 бер. 2024

До уваги випускників!

Відтепер охочі зареєструватися для участі в НМТ під час створення персонального кабінету мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія. Для цього достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.
24 бер. 2024

Канікули

Весняні канікули тривають з 23.03.2024 по 31.03.2024 р.
21 бер. 2024

До відома учнів 11-х класів

Упродовж останнього тижня Донецькому і Херсонському регіональним центрам оцінювання якості освіти спільно з посольствами та консульствами України вдалося досягти домовленостей з міністерствами освіти, представниками неурядових освітніх організацій інших держав щодо можливостей провести НМТ в містах Валенсія (Королівство Іспанія), Алкмар, Амстердам і Роттердам (Королівство Нідерланди), Кишинів (Республіка Молдова), Лондон (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Дюссельдорф (Федеративна Республіка Німеччина). Також у місті Нью-Йорк (Сполучені Штати Америки) з’явилася можливість пройти НМТ у додаткову сесію. Уклінно дякуємо всім партнерам, які відгукнулися на наш запит про підтримку!
21 бер. 2024

Відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 11-х класів з представниками НТУ "ХПІ"

.
20 бер. 2024

20 березня - Міжнародний День щастя.

Що таке щастя ? Для кожної людини це слово має своє значення. Учні початкових класів Харківського ліцею № 158 святкували цей день по-різному: хтось запланував зустріч-сюрприз з учнями та насолоджувався спілкуванням, хтось брав участь у майстер-класі по виготовленню маленького «щастя» - посмішки, яка завжди під рукою, хтось проводив конкурс власних творів про щастя… Але спільною метою заходів, проведених вчителями початкової школи, було залишити незабутні приємні емоції в серцях маленьких українців і зробити їх щасливішими.
19 бер. 2024

У рамках співпраці з обласною дитячою бібліотекою для учнів початкових класів 19 березня було проведено онлайн-захід «Почитаємо,пограємо,відгадаємо».

.
19 бер. 2024

Національний тиждень читання поезії 2024 «Ріки незмінно течуть додому»

З 16 до 24 березня триває Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».
18 бер. 2024

Освітній центр Верховної Ради України провів масштабний просвітницький онлайн-захід до Дня створення Української Центральної Ради.

Учні ліцею були присутні на заході, який скерований на ознайомлення учасників із етапами становлення першого українського парламенту – Центральної Ради, а також особливостями сучасного українського парламентаризму та функціонування Верховної Ради України.
18 бер. 2024

Колектив ХЛ 158 вітає переможців Всеукраїнського конкурсу проєктів і розробок "Універсіада 2024"

Остапенко Вероніка, учениця 11- А класу, нагороджена Дипломом I ступеня у секції "Психологія, біологія", Федорченко Дар'я, учениця 11- А класу, нагороджена Дипломом III ступеня в секції " Українська мова та література". Керівник Русанова Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури! Бажаємо юним науковцям та їх наставнику нових звершень та відкриттів!