Новини: 1968
18 бер. 2024

Всесвітній тиждень обізнаності про сіль

15 бер. 2024

Учні 4-В класу до Міжнародного дня математики виконали проєкт «Цікаві способи обчислень»

14 бер. 2024

До уваги випускників!

Сьогодні розпочинається реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно.
12 бер. 2024

НМТ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

12 бер. 2024

Сьогодні відбулася зустріч учнів 1-3-х класів зі шкільним офіцером поліції

Шкільний офіцер поліції провів бесіду "Правила дорожнього руху. Я пішохід.". Говорили про правила дорожнього руху, безпеку в середовищі, важливість використання флікерів, вивчали рухи регулювальника та відповідали на запитання маленьких здобувачів освіти.
11 бер. 2024

Учні 4-го класу відвідали дитячу бібліотеку з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка

8 бер. 2024

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-го класу.

8 бер. 2024

Вибір та замовлення підручників для 7-го класу

6 бер. 2024

Волонтерська діяльність

У цей складний час педагогічні працівники продовжують допомагати пораненим бійцям, які знаходяться в Харківському шпиталі.
5 бер. 2024

4 березня 2024р фахівці психологічної служби ліцею взяли участь у вебінарі на тему "Виклики для психічного здоров’я підлітків в умовах війни. Самоушкодження серед дітей"

Вебінар ініційований Центром громадського здоров’я МОЗ України до Дня обізнаності про самоушкодження на тему "Виклики для психічного здоров’я підлітків в умовах війни. Самоушкодження серед дітей". Спікер Наталія Масяк, керівниця клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру.