Новини: 1941
19 січ. 2024

Учні 11-х класів взяли участь у профорієнтаційному заході "Умови вступу та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ"

Сьогодні, 19 січня, у рамках співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ учні 11-х класів взяли участь у профорієнтаційному заході "Умови вступу та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ" . Майбутніх абітурієнтів ознайоми з правилами вступної компанії-2024, розповіли про переваги навчання в ХНУВС.
19 січ. 2024

Учні 10-А класу взяли участь у вебінарі "Основи аромології. Культові парфумери. Створення парфумних композицій" у рамках профорієнтаційного марафону Національного фармацевтичного університету PHARM C

18 січ. 2024

Інформаційна хвилинка в 4-А класі до Всесвітнього дня сніговика

17 січ. 2024

Проведено другий з чотирьох каскадних тренінгів для педагогів "Коли світ на межі змін..."

16 січ. 2024

Увага випускники!

З 15 по 21 січня 2024 року Харківський національний університет внутрішніх справ у взаємодії з партнерами – Департаментом кіберполіції Національної поліції України, Департаментом інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України, Департаментом кримінального аналізу Національної поліції України, Науковим парком «Наука та безпека» – проводить вебквест «КіберХНУВС» для учнів та випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти України.
15 січ. 2024

Допомога бійцям ЗСУ

Учні ліцею разом з класним керівником продовжують допомагати нашим воїнам. Дякуємо нашим захисникам і захисницям!
12 січ. 2024

Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради ініціював проведення профорієнтаційних ігор «Kids2IT: Професіями ІТ» для школярів 9-11 класів

Профорієнтаційна гра — це не лише знайомство й розповідь школярам про професії в ІТ, а й можливість для них стати на час гри дослідниками й розробити власні ідеї інноваційних пристроїв.
11 січ. 2024

Відбувся перший тренінг з циклу каскадних тренінгів для педагогів ліцею "Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я"

11 січ. 2024

Виховна годинау 8-Б класі "Цей казковий світ книги"