Новини: 1965
8 лют. 2024

Вибір та замовлення підручників та посібників для 2-го класу

7 лют. 2024

Учителі ліцею взяли участь у вебінарі "Тенденції розвитку цифрового середовища у 2024 році".

Вебінар включав такі теми: - «Концепцію майбутнього у розвитку інтернету та безпеки». - «Виклики та тенденції, які пов’язані з розвитком технологій». - «Тренди серед онлайн-ризиків, які пов’язані з дітьми та сексуальним насильством онлайн над неповнолітніми». - «Роль дорослих у захисті дітей від онлайн-ризиків у 2024-му році».
6 лют. 2024

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

5 лют. 2024

Факультет комп'ютерних наук пропонує здобувачам доуніверситетської освіти розпочати шлях в ІТ разом з Каразінським університетом!

5 лют. 2024

Юні кінологи!

Учні 3-Б класу відвідали онлайн гурток Юного кінолога. Дізнались про особливості окремих порід собак, а також згадали правила поводження з безпритульними тваринами
2 лют. 2024

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.

1 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Харківський ліцей № 158 запрошує майбутніх першокласників на онлайн-заняття з підготовки до школи.Заняття проходять двічі на тиждень (понеділок, середа) з 16.00 до 16.40 за українським часом на платформі Zoom.
1 лют. 2024

Продовження проведення психологічною службою закладу тренінгів для педагогів "Коли світ на межі змін...".

30 січ. 2024

Волонтерська діяльність

Родина учня 3-Б класу разом з класним керівником беруть активну волонтерську участь. Для Харківського шпиталю пошили подушки.
29 січ. 2024

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.