Новини: 1968
1 лют. 2024

Продовження проведення психологічною службою закладу тренінгів для педагогів "Коли світ на межі змін...".

30 січ. 2024

Волонтерська діяльність

Родина учня 3-Б класу разом з класним керівником беруть активну волонтерську участь. Для Харківського шпиталю пошили подушки.
29 січ. 2024

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

27 січ. 2024

27 січня, в Україні та міжнародна спільнота вшановують пам’ять жертв Голокосту.

«Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, завжди слугуватиме всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження», – йдеться у Резолюції Генасамблеї ООН від 2005 року
25 січ. 2024

До уваги випускників!

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їх завдань. Також визначено кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання.
24 січ. 2024

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч 3-4 класів з представниками поліції

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
22 січ. 2024

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України.

106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.
19 січ. 2024

Учні 11-х класів взяли участь у профорієнтаційному заході "Умови вступу та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ"

Сьогодні, 19 січня, у рамках співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ учні 11-х класів взяли участь у профорієнтаційному заході "Умови вступу та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ" . Майбутніх абітурієнтів ознайоми з правилами вступної компанії-2024, розповіли про переваги навчання в ХНУВС.
19 січ. 2024

Учні 10-А класу взяли участь у вебінарі "Основи аромології. Культові парфумери. Створення парфумних композицій" у рамках профорієнтаційного марафону Національного фармацевтичного університету PHARM C

18 січ. 2024

Інформаційна хвилинка в 4-А класі до Всесвітнього дня сніговика