Батьківський комітет ЗЗСО

Склад батьківського комітету

2021/2022  н.р.

Голова батьківського комітету: Садовська К.Г.

Заступник голови батьківського комітету: Лола О.В.

Клас

П.І.Б. голови батьківського комітету класу

1-А

Стригун Тетяна Василівна

11-Б

Рєпіна Ірина Юріївна

Положення про батьківський комітет школи

Проведено онлайн засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості» на платформі ZOOM.
Дата проведення: 17 листопада 2020 року о 16.00.
Порядок денний:
1. «Організація дистанційного навчання у школі», Настенко Ірина
Василівна, завідувач центру освітніх технологій Управління освіти
2. «Пандемії в сучасному суспільстві. Правильне відношення родини та
поведінка під час карантину», Ситенко Юлія Володимирівна, лікарпсихіатр, реабілітолог обласного центру медико-соціальної експертизи.
3. «10 головних правил безпеки для дітей», Черкашин Данило Михайлович,
інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в
Харківській області Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції.

Голова батьківського комітету ХЗОШ№158 Садовська К.Г. брала активну участь.

24 лютого 2020 року відбулося чергове заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості".

Заняття проходило на базі спорткомплексу "ВЕЛОЦЕНТР" не випадково, бо тема заходу була присвячена, хвилюючій для усіх батьків, темі "Здоров'я дитини. Фізичний розвиток і формування характеру дитини. Скандінавська ходьба для всієї родини".

На заході була присутня начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, яка привітала усіх присутніх і наголосила на тому, як важливо змалечку приділяти увагу зміцненню здоров'я дитини. Також перед батьківською громадськістю виступила головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Губарєва Інна Дмитрівна і розказала про профілактику травмування дітей в урочний та позаурочний час. На захід також був запрошений головний інспектор Київського РВ м. Харкова ДСНС України в Харківській області Пономаренко Валентин, який розповів про поведінку дітей та дорослих біля водойм під час відлиги та при виявлені вибухонебезпечних предметів.

Григор'єва Лада Володимирівна, спеціалист з фізичної культури та спорту, біотерапевт, інструктор ЛФК, керівник навчального центру Скандинавської ходьби розказала про кисневе голодування у дітей, вплив мобільного телефону, планшета на осанку дитини. Лада Володимирівна дала рекомендації батькам щодо використання дітьми гаджетів та розповіла як здоров'я дитини залежить від осанки та взуття і навела приклади симптомів у дітей, що повинні викликати занепокоєння батьків. Разом з батьками вона виконали вправи для укріплення спини, на гнучкість, для загального фізичного розвитку, які необхідно виконувати і дорослим, і дітям. Лада Володимирівна познайомила усіх присутніх з основними моментами скандинавської ходьби і продемонструвала як при цій ходьбі знімається навантаження зі спини, працюють ікроножні м'язи і як підтримується фізичне здоров'я людини.

Представник спорткомплексу Вікторія Володимирівна провела екскурсію по Велоцентру, показала сучасне обладнання для тренування спортсменів і просто людей, які хочуть підтримувати своє здоров'я. Наприкінці усі бажаючі мали змогу потренуватися скандинавській ходьбі і отримали від цього велике задоволення.

20 лютого 2020 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею  № 27  проведено заняття Школи для батьків міста Харкова  «ПЛАНЕТА «7-Я» на тему «Математика протягом життя».

Метою заняття було привернення уваги батьківської громадськості до сучасної та якісної математичної освіти задля формування в учнів належного рівня математичної компетентності, підвищення мотивації здобувачів освіти з успішного оволодіння математичними знаннями та навичками, застосування їх у соціальній, економічній, технологічній, науковій та інших сферах життя.

Актуальність теми викликана тим, що наступний навчальний рік Указом Президента України оголошено Роком математики в Україні. До того ж у 2021 році запроваджується обов’язкова державна підсумкова атестація учнів 11 класів з математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

На занятті Школи для батьків була присутня мати двох учнів нашої школи - Саян Вікторія Юріївна.