Харківський Міжнародний Марофон

9 квітня 2016 року в одному з найбільших міст східної частини України, Харкові, відбудеться третій "MTC Харківський Міжнародний Марафон". Захід такого масштабу, буде проведено втретє в Харкові. Захід подарує відмінний настрій, позитив і енергію всім учасникам, глядачам та гостям м. Харкова.

Маршрут марафону проходить через три центральні "дорожні артерії" міста - Сумську, Пушкінську і проспект Леніна, охоплюючи основні пам'ятки міста, такі як ЦПКіВ ім. Горького, парк ім.Т.Шевченка, Дзеркальний струмінь, Історичний музей і площа Конституції, площа Архітекторів, найкращий в Україні Гольф-клуб "Superior Golf club", пам'ятник засновникам Харкова (козакові Харько).

Також, для всіх бажаючих, хто не готовий подолати марафон, але жадає взяти участь у спортивному святі, надано можливість взяти участь у стартах на дистанціях «супутник»:

- 10 км;

- 5 км;

- естафета.

А наймолодші любителі бігу зможуть позмагатися в дитячих забігах, які відбудуться за день до початку змагань на дистанції 200, 500 та 1000 м.

Організатор - Ukraine Sport Event

Сайтhttp://kharkivmarathon.com/

Реєстрація до - 1 квітня 2016 року

Дата проведення - 09.04.2016