Наша бібліотека

Бібліотека ХЛ №158 існує з 1988 року, обслуговує читачів 1-11 класів та педколектив.
З 10 січня 2011 року в бібліотеці працює  бібліотекар: Кочук О.В.
Діяльність шкільної бібліотеки спрямована на виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, вміння користуватися бібліотекою, а також на забезпечення навчального процесу, інформаційно-бібліографічного обслуговування читачів.
Кількість читачів – 546 учнів та 40 вчителів
Фонд художньої літератури –  6709 прим.
Фонд підручників - прим.    18817 прим.

1. ВІДДІЛ АБОНЕМЕНТУ
У нас Ви можете безкоштовно:
  • одержати для опрацювання поза бібліотекою необхідну літературу (на 1 місяць);
  • книги підвищеного попиту, часописи (на 15 днів).
До Ваших послуг:
  • універсальний фонд:
  • енциклопедичні та довідкові видання;
  • навчальна література;
  • медіатека;
  • єлектронні версії підручників.
  • великий вибір:
  •  науково-популярної літератури;
  • класичної та сучасної художньої літератури вітчизняних і зарубіжних авторів;

2. ВІДДІЛ ЗБЕРІГАННЯ ОСНОВНОГО ФОНДУ
Зосереджує книги та періодичні видання, призначені для тривалого зберігання. Відділ зберігання основного фонду введено до структури бібліотеки в 1988 році. У відділі зберігається понад 8 тис. примірників документів універсального змісту. Значну частину фонду становлять періодичні видання, серед яких місцеві та центральні газети та інші журнали. Окремі періодичні видання.