До уваги вчителів!

9 лип. 2022
Запрошуємо до харківського клубу вчителів «Teachers2IT»

Харківський міський клуб вчителів «Teachers2IT» продовжує свою роботу. Його учасники вонлайн-режимі підвищують свою кваліфікацію та здобувають нові навички у сфері цифрових технологій.

Протягом року учасники клубу мали змогу пройти такі курси: «Minecraft в освітньому процесі», «Цифровізація шкільної освіти», «Лайфхаки у використанні комп'ютера», «Створення сайтів», «Digital-світ Харкова та України: IT-компанії, IT-проєкти, IT-навчання. Можливості для викладачів та школярів: IT-сервіси на кожен день, об'єкти для навчальних курсів», «Як вчителю заробляти в інтернеті та навчити цьому дітей».

Зараз клуб налічує понад 150 викладачів Харкова, які продовжували розвиватися під час війни, навчаючись новим навичкам і таким чином інвестуючи в розвиток міста та України.

Для вчителів інформатики та математики запущено новий курс «Front-End & JavaScript», де вони навчаться самостійно створювати та налаштовувати макети, розуміти базовий синтаксис мови JavaScript та виконувати власні проекти.

Бажаючі приєднатися до харківського клубу вчителів «Teachers2IT» можуть зареєструватися за посиланням.