Правила прийому до 1 класу

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016 та наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

Реєстрація до нашого навчального закладу на 2024/2025 навчальний рік відбуватиметься на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»(https://school.isuo.org/)

З 08 квітня 2024 року розпочинається прийом заяв на вступ дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти.

Подати заяву Ви можете на сайті "Електронно реєстрація в заклади загальної середньої освіти". Для цього необхідно:

- зареєструватися на сайті,

- обрати заклад загальної середньої освіти,

- створити заявку та підтвердити її наявними дакументами.

Де батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи.

Роз'яснення щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти надано у листі МОН України від 16.04.2022 № 1/4202-22.

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

-місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально

-які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі

-які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків надати:

заяву про зарахування,

- згода батьків на обробку персональних даних їх неповнолітньої дитини;

- згода батьків на обробку персональних даних;

- копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

- оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»,затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ) для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами;

документи, що підтверджують право дитини на першочергове зарахування.

Для підтвердження інформації про місце проживання (реєстрації) дитини надається один із документів (за вибором особи, яка подає заяву) визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів».

Телефон для довідок з питань електронної реєстрації дітей до 1 класу:
0963354356   Сургай Вікторія Павлівна