До уваги учнів 1-11 класів,вчителів,батьків!

19 серп. 2022
Сторінки Щоденника лютої війни

З початком повномасштабного вторгнення, учителю музичного мистецтва нашої улюбленої 158 школи, Харківської гімназії №172, голові районного методичного об'єднання вчителів музичного мистецтва, Войтовській Анжеліці Олександрівні, як і багатьом українцям, довелось покинути дім та переїхати тимчасово до іншого міста України, до міста Кременчук. А це - болісний та емоційно складний процес.

Учитель - це не просто професія, а ще й особливий стан душі. Анжеліка Олександрівна відразу долучилась до волонтерства. Щодня, як волонтер Громадської організації «На крилах надії України» міста Кременчук, вона стала допомагати переселенцям – сортувати та роздавати гуманітарну допомогу: одяг, постільну білизну, засоби гігієни, медикаменти, продукти, хліб та інші необхідні речі. Робити все, щоб кожен, хто опинився в скрутній ситуації, зміг відчути підтримку.

Як творча людина, в лавах Громадської організації, Войтовська А.О. вирішила зробити акцент на духовному відродженні дорослих переселенців та їх дітей.

З цією метою вона організувала та провела серед переселенців та мешканців міста:

- міську екскурсію в парку Мира м. Кременчук під назвою «Тропками минулого» (16.05.2022);

- творчу зустріч переселенців та мешканців міста з кременчуцьким художником Сергієм Брильовим, який створює свої роботи у стилі поп-арта на тему війни в Україні (25.03.2022);

- масштабне міське свято до Дня Захисту Дітей «Зустрічаєм літо разом». На цьому святі були присутні діти ВПО, представники адміністрації міста, депутати міста, журналісти та телебачення (01.06.2022);

- нікого не залишила байдужим організована зустріч мешканців та переселенців міста із Заслуженою артисткою естрадного мистецтва України, Заслуженим діячем мистецтв України, співачкою, композитором Неллі Кушнір. Неллі пише власні пісні різноманітних стилів. На цьому заході були зібрані кошти для підтримки бійців ЗСУ (17.07.2022);

-тепла, навіть домашня атмосфера, була створена організатором та ведучою заходу для переселенців, волонтеркою Громадської організації «На крилах надії України» Войтовською А.О., яка мала назву «На межі». Переселенці з Харкова, Маріуполя, Луганська знайомились, ділилися своїми спогадами про перші часи, дні війни. Не змогла залишитись байдужою і знімальна бригада телебачення, яка завітала на захід (26.07.2022).

В своєму інтерв’ю журналістам каналу «Візіт» Войтовська А.О. наголосила, що кожен, як може, на своєму фронті допомагає рідній Україні, наближає своїми діями перемогу і мистецтво допомагає у цьому - єднає серця українців!