До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

20 вер. 2022
Програма обміну майбутніх лідерів FLEX

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Участь у програмі можуть узяти учні 8, 9 або 10 класів (8, 9, 10 або 11 клас для учасників з інвалідністю).

Конкурсний відбір буде проходити в три етапи з вересня по грудень в онлайн-форматі.

Аплікаційна форма заявки на участь доступна до 13 жовтня 2022 року за посиланнями.