До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

14 жовт. 2022
Акція «Янгол-охоронець» до Дня захисників і захисниць України

До Дня захисників і захисниць України в закладах загальної середньої освіти Київського району відбулася акція «Янгол-охоронець».

В цей особливий день ми хочемо ще раз подякувати всім Захисникам і Захисницям України, які присвятили своє життя захисту нашої держави та боронять нашу країну.

До акції «Янгол-охоронець» долучилося близько 450 учнів шкіл та вихованців дитячих садочків. Творчі роботи присвячені вшануванню мужніх та героїчних вчинків тих, хто сьогодні відстоює свободу та незалежність нашої країни, захищає українську землю.

Діти малювали, виготовляли з тканини, з паперу янголів-охоронців. З роботами можна ознайомитися за посиланням: https://padlet.com/centrosvitth/vzat91rezv9tk4hq.

Нехай наші янголи-охоронці підтримують бойовий дух наших Захисників і Захисниць, додають сил та мужності, оберігають їх здоров’я та життя!

Переглянути фотоальбом можна за посиланням.