До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

9 лист. 2022
#Нас_об'єднує_мова

День української писемності та мови – державне свято. Його щороку відзначають в Україні 9 листопада.

Дата припадає на важливе православне свято – день вшанування пам'яті Нестора Літописця. Саме він був послідовником творців писемності слов'ян Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що писемна українська мова починається з його праці. Нестор Літописець є автором неоціненного скарба нашої культури – "Повісті минулих літ".

Традиційно 9 листопада колектив школи, як і мільойни  українців, пишуть Радіодиктант національної єдності, а окрім цього, в кожному класі проходять тематичні уроки з української мови та літератури.

Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!

Вчімо українську та шануймо її!

#Нас_об'єднує_мова